Dosežki učencev v šolskem letu 2017/2018

12° ARS Nova Trieste International Music Festival (december 2017)

Disciplina violina:

Gaja Žnidaršič
2. nagrada - učiteljica Mojca Brank, korepetitor Tadej Podobnik
Ema Zdovc
2. nagrada - učiteljica Mojca Brank, korepetitor Tadej Podobnik
Zala Stražišar
2. nagrada - učiteljica Mojca Brank, korepetitor Tadej Podobnik

 

21. regijsko tekmovanja mladih glasbenikov (februar 2018)

Disciplina violina:

Gaja Čelebič
napreduje na državno tekmovanje - učiteljica Mojca Brank, korepetitor Tadej Podobnik
Gaja Žnidaršič
napreduje na državno tekmovanje - učiteljica Mojca Brank, korepetitor Tadej Podobnik
Ema Zdovc
napreduje na državno tekmovanje - učiteljica Mojca Brank, korepetitor Tadej Podobnik
Neža Gorup
napreduje na državno tekmovanje - učiteljica Mojca Brank, korepetitor Tadej Podobnik
Tinka Žnidaršič
priznanje za udeležbo - učiteljica Mojca Brank, korepetitor Tadej Podobnik
Zala Stražišar
priznanje za udeležbo - učiteljica Mojca Brank, korepetitor Tadej Podobnik
Sara Ćaušević
priznanje za udeležbo - učiteljica Mateja Klavžar, korepetitor Tadej Podobnik

Disciplina viola:

Klara Potužak
napreduje na državno tekmovanje - učiteljica Mojca Brank, korepetitor Tadej Podobnik
posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja

Disciplina violončelo:

Izak Križ
napreduje na državno tekmovanje - učiteljica Lucija Grošelj, korepetitor Uroš Pele

Disciplina kontrabas:

Janez Knez
napreduje na državno tekmovanje - učitelj Đorđe Malkoč, korepetitor Ivan Marinović
Anže Kranjc
napreduje na državno tekmovanje - učitelj Đorđe Malkoč, korepetitor Ivan Marinović

Disciplina solfeggio:

Nina Ivančič
priznanje za udeležbo - učiteljica Eva Favento Ule
Nina Švigelj
priznanje za udeležbo - učiteljica Eva Favento Ule
Julija Brezec
priznanje za udeležbo - učiteljica Eva Favento Ule

 

47. TEMSIG (marec 2018)

Disciplina violina:

Gaja Žnidaršič
zlata plaketa, 2. nagrada - učiteljica Mojca Brank, korepetitor Tadej Podobnik
posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega skladatelja
Ema Zdovc
srebrna plaketa - učiteljica Mojca Brank, korepetitor Tadej Podobnik
Neža Gorup
srebrna plaketa - učiteljica Mojca Brank, korepetitor Tadej Podobnik

Disciplina viola:

Klara Potužak
zlata plaketa, 1. nagrada - učiteljica Mojca Brank, korepetitor Tadej Podobnik

Disciplina kontrabas:

Anže Kranjc
srebrna plaketa - učitelj Đorđe Malkoč, korepetitor Ivan Marinović
Janez Knez
srebrna plaketa - učitelj Đorđe Malkoč, korepetitor Ivan Marinović

 

10. mednarodno tekmovanje Svirel 2018 (marec 2018)

Disciplina klarinet:

Lara Drobnič
srebrno priznanje - učitelj Jernej Šmalc, korepetitor Tadej Podobnik

Disciplina tolkala:

Lovro Basar
zlato priznanje - učiteljica Nastja Jerman, korepetitor Ivan Marinović

Na naši strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjim brskanjem po našem spletnem mestu se strinjate z uporabo piškotkov. Informacije o piškotkih.

Kliknite na spodnji gumb, če se strinjate z uporabo piškotkov.