PRISOTNI GOSTI

Prisotni 2 gostov .

PRIJAVA ZA UČITELJE

PRIHAJAJOČI DOGODKI

20. 06. 2019 do 28. 06. 2019 - Popravni izpiti

20. 06. 2019 do 24. 06. 2019 - Vpis učencev v 2. in višje razrede

24. 06. 2019  -  Zaključek pouka - razdelitev spričeval

17. 06. 2019  -  3. zaključna - letne ocene

20. 08. 2019 do 30. 08. 2019 - Letni in popravni izpiti (jesenski rok)

28. 08. 2019  -  Sprejemni preizkusi za šolsko leto 2019/2020 - Cerknica - naknadni rok

Tekmovanja

48. TEKMOVANJE MLADIH GLASBENIKOV RS
Tekmovanje je razpisano za naslednje tekmovalne discipline:  KLAVIR, FLAVTA, KLJUNASTA FLAVTA, OBOA, SAKSOFON, KLARINET, FAGOT, PETJE, DIATONIČNA HARMONIKA, KOMORNE SKUPINE S TROBILI in KOMORNE SKUPINE JAZZ.

Tekmovanje bo potekalo na dveh ravneh:
•    22. predtekmovanja mladih glasbenikov RS na glasbenih šolah v raznih krajih Slovenije:
                                                                            01. - 06. 02. 2019
•    48. tekmovanjemladih glasbenikov na glasbenih šolah gorenjske regije:
                                                                            04. - 18. 03. 2019
•    Zaključni koncert bo  na Konservatoriju za glasbo in balet Ljubljana:
                                                                                    22. 03. 2019 

 

Urnik Predtekmovanja 2019 – FLAVTA 1.a kategorija

Glasbena šola Frana Gerbiča Cerknica

Nedelja, 3. 2. 2019

 

9.00 – 10.15

1

Slapnik

Lara

07:40

I. a

2

Smolnikar Husič

Zoja

07:05

I. a

3

Smonkar

Katja

07:00

I. a

4

Strmšek

Jana

06:20

I. a

5

Tauses

Larissa

07:00

I. a

6

Tikvič

Katarina

09:00

I. a

7

Tušar

Tinkara

08:30

I. a

8

Uratnik

Iza

05:30

I. a

ODMOR 10.15 – 10.35

10.35 – 11.50

9

Vogrin

Nely

06:08

I. a

10

Vouk

Ajda

07:15

I. a

11

Zrnec

Iza

09:00

I. a

12

Žnidaršič

Tereza

07:40

I. a

13

Žorž

Aneja

07:45

I. a

14

Časl

Miša

06:30

I. a

15

Čufer

Jasna

08:00

I. a

16

Čurin

Tinkara

07:20

I. a

ODMOR 11.50 – 12.15

12.15 – 13.30

17

Damiš

Zala

07:40

I. a

18

De Costa

Nejc

07:55

I. a

19

Fakin

Neža

07:40

I. a

20

Felicijan

Klara

07:00

I. a

21

Felzer

Špela

07:20

I. a

22

Grižon

Blažka

07:40

I. a

23

Grum

Lukas

07:27

I. a

24

Haler

Hajdi

08:30

I. a

ODMOR 13.30 – 15.30

15.30 – 16.45

25

Hostnik

Dora

05:30

I. a

26

Jager

Glorija

08:30

I. a

27

Janc

Neža

06:11

I. a

28

Jazbinšek

Katja

06:47

I. a

29

Jezernik

Neža

09:00

I. a

30

Ji Ru Yi

Zuy

06:35

I. a

31

Kovač

Klara

07:00

I. a

32

Kovaljev

Zala

07:22

I. a

Ponedeljek, 4. 2. 2019

9.00 – 10.15

33

Kranjec

Anja

09:00

I. a

34

Krapež

Gaja

10:10

I. a

35

Križnik

Kiara

07:25

I. a

36

Mahorčič

Neža

07:30

I. a

37

Marin

Kaja

09:00

I. a

38

Mernik

Nina

07:30

I. a

39

Možina

Mojca

05:02

I. a

ODMOR 10.15 – 10.35

10.35 – 11.45

40

Nadlučnik

Tara

07:10

I. a

41

Pahor

Nika

07:35

I. a

42

Perko

Lili

04:20

I. a

43

Ptičak

Pia

09:00

I. a

44

Rejc

Alenčica

07:45

I. a

45

Roš

Neli

08:16

I. a

46

Rous

Ivana

08:30

I. a

Razgovor z žirijo: 13.00

 

 

 

                   

 

 

 

 
 
 
 

Na naši strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjim brskanjem po našem spletnem mestu se strinjate z uporabo piškotkov. Informacije o piškotkih.

Kliknite na spodnji gumb, če se strinjate z uporabo piškotkov.