Zaključni recital učencev trobentačev

Jun 5, 2023 | Novice

Vabimo vas na zaključni recital naših učencev.
🗓 Datum: 8. junij 2023
⏰ Čas: 19:30 uri
📍 Lokacija: Dvorana Glasbene Šole Frana Gerbiča, Cerknica
Pridite in uživajte v glasbi, ki jo bodo zaigrali naši mladi trobentači.🎵💫

Ostale novice

Novo šolsko leto.

Novo šolsko leto.

Tudi mi začenjamo novo šolsko leto. Učenci se v petek, 1. 9. 2023, zberete pri svojem učitelju glavnega predmeta in uredite urnike individualnega pouka. Tisti učenci, ki ne veste, kateri je vaš učitelj instrumenta - petja, lahko to informacijo dobite pri tajnici šole...

read more
Predšolska glasbena vzgoja

Predšolska glasbena vzgoja

Bliža se novo šolsko leto. Za vpis v izobraževalni program predšolska glasbena vzgoja oziroma v izobraževalni program glasbena pripravnica predhodni preizkus glasbenih sposobnosti ni potreben! PREDŠOLSKA GLASBENA VZGOJA – PGV • Program predšolske glasbene vzgoje traja...

read more
DOSTOPNOST