Rezultati

20. regijsko tekmovanja mladih glasbenikov okolice Ljubljane in Zasavja (februar 2017)
 
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Tolkala Lovro Basar zlato Nastja Jerman  Ivan Marinović
Trobenta Kristjan Štraus zlato Milivoj Matkovič Tadej Podobnik
  Frančišek Križ zlato Milivoj Matkovič Tadej Podobnik
46. TEMSIG
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Tolkala Lovro Basar zlata plaketa Nastja Jerman  Ivan Marinović
Trobenta Kristjan Štraus srebrna plaketa Milivoj Matkovič Tadej Podobnik
  Frančišek Križ zlata plaketa Milivoj Matkovič Tadej Podobnik
Regijsko tekmovanje mladih glasbenikov primorske 2017 (8. april 2017)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Violina Gaja Žnidaršič zlato Mojca Brank Ivan Marinović
Ema Zdovc zlato Mojca Brank Ivan Marinović
  Neža Gorup zlato Mojca Brank Ivan Marinović
  Ana Potužak zlato Mojca Korenčan Tadej Podobnik
  Tina Šebenik srebrno Mojca Korenčan Tadej Podobnik
  Sara Čaušević srebrno Mojca Korenčan Tadej Podobnik
Violončelo Izak Križ zlato Lucija Grošelj Ivan Marinović
Ema Žnidarič srebrno Lucija Grošelj Ivan Marinović
Kontrabas Janez Knez zlato Đorđe Malkoč Ivan Marinović
23. mednarodno tekmovanje Mladi virtuozi, Zagreb (februar 2017)
Disciplina  Učenec Kategorija Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Violina Gaja Žnidaršič 2.  1. mesto – 1. nagrada Mojca Brank  Ivan Marinović
9. mednarodno tekmovanje Svirel 2017 (marec 2017)
Disciplina  Učenec Kategorija Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Violina Gaja Žnidaršič C zlato Mojca Brank Ivan Marinović
Ema Zdovc C srebrno Mojca Brank Ivan Marinović
  Neža Gorup D srebrno Mojca Brank Ivan Marinović
  Tina Šebenik D srebrno Mojca Korenčan Tadej Podobnik
  Sara Čaušević D srebrno Mojca Korenčan Tadej Podobnik
Violončelo Izak Križ B srebrno Lucija Grošelj Ivan Marinović
Ema Žnidarič D srebrno Lucija Grošelj Ivan Marinović
Kontrabas Janez Knez C srebrno Đorđe Malkoč Ivan Marinović
Kitara Klemen Godeša C srebrno Boštjan Šmalc  
Dominik Križ C srebrno Boštjan Šmalc  

 

12 ARS Nova Trieste International Music Festival (december 2017)
 
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Violina Gaja Žnidaršič 2. nagrada Mojca Brank Tadej Podobnik
Ema Zdovc 2. nagrada Mojca Brank Tadej Podobnik
  Zala Stražišar 2. nagrada Mojca Brank Tadej Podobnik
21. regijsko tekmovanja mladih glasbenikov (februar 2018)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Violina Gaja Čelebič napreduje na državno tekmovanje Mojca Brank Tadej Podobnik
Gaja Žnidaršič napreduje na državno tekmovanje Mojca Brank Tadej Podobnik
  Ema Zdovc napreduje na državno tekmovanje Mojca Brank Tadej Podobnik
  Neža Gorup napreduje na državno tekmovanje Mojca Brank Tadej Podobnik
  Tinka Žnidaršič priznanje za udeležbo Mojca Brank Tadej Podobnik
  Zala Stražišar priznanje za udeležbo Mojca Brank Tadej Podobnik
  Sara Ćaušević priznanje za udeležbo Mateja Klavžar Tadej Podobnik
Viola Klara Potužak* napreduje na državno tekmovanje Mojca Brank Tadej Podobnik
Violončelo Izak Križ napreduje na državno tekmovanje Lucija Grošelj Uroš Pele
Kontrabas Janez Knez napreduje na državno tekmovanje Đorđe Malkoč Ivan Marinović
Anže Kranjc napreduje na državno tekmovanje Đorđe Malkoč Ivan Marinović
Solfeggio Nina Ivančič priznanje za udeležbo Eva Favento Ule  
Nina Švigelj priznanje za udeležbo Eva Favento Ule  
Julija Brezec priznanje za udeležbo Eva Favento Ule  

*posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja

 

47. TEMSIG (marec 2018)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Violina Gaja Žnidaršič* zlata plaketa, 2. nagrada Mojca Brank Tadej Podobnik
Ema Zdovc srebrna plaketa Mojca Brank Tadej Podobnik
  Neža Gorup srebrna plaketa Mojca Brank Tadej Podobnik
  Gaja Čelebič bronasta plaketa Mojca Brank Tadej Podobnik
Viola Klara Potužak zlata plaketa, 1. nagrada Mojca Brank Tadej Podobnik
Violončelo Izak Križ srebrna plaketa Lucija Grošelj Uroš Pele
Kontrabas Janez Knez srebrna plaketa Đorđe Malkoč Ivan Marinović
Anže Kranjc srebrna plaketa Đorđe Malkoč Ivan Marinović
*posebno priznanje za najboljšo izvedbo skladbe slovenskega avtorja

 

10. mednarodno tekmovanje Svirel 2018 (marec 2018)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Klarinet Lara Drobnič srebrno Jernej Šmalc  Tadej Podobnik
Tolkala Lovro Basar zlato Nastja Jerman  
Koroško klavirsko tekmovanje 2018 (maj 2018)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Klavir Neža Milavec srebrna nagrada Tatjana Škerlj
Zoja Žurga srebrna nagrada Tatjana Škerlj
  Vito Žbogar bronasta nagrada

Tadej Podobnik

 

22. regijsko tekmovanja mladih glasbenikov (februar 2019)
 
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Klavir Vito Žbogar napreduje na državno tekmovanje Tadej Podobnik
Neža Milavec napreduje na državno tekmovanje Uroš Pele
  Zoja Žurga priznanje za udeležbo Uroš Pele
Flavta Tereza Žnidaršič priznanje za udeležbo Ivana Barčić Mišić Uroš Pele
Petra Zabukovec priznanje za udeležbo Katja Mlinar Uroš Pele
Petje Ria Ileršič priznanje za udeležbo Teja Saksida Uroš Pele
Komorne skupine jazz

Frančišek Križ

Monika Simičak

Juš Kvaternik

Anže Kranjc

skupina napreduje na državno tekmovanje Ivan Marinović
48. TEMSIG
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica
Klavir Vito Žbogar srebrna plaketa Tadej Podobnik
Neža Milavec bronasta plaketa Uroš Pele
 Petje Lucija Mekina bronasta plaketa Teja Saksida
Komorne skupine jazz

Frančišek Križ

Monika Simičak

Juš Kvaternik

Anže Kranjc

zlata plaketa in posebno priznanje za interpretacijo skladbe Ivan Marinović
25. mednarodno tekmovanje Mladi virtuozi, Zagreb (13. – 17. februar 2019)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Violina Gaja Žnidaršič  3. nagrada Mojca Brank Tadej Podobnik
Mednarodno tekmovanje pihalcev in trobilcev, Varaždin (8. – 17. april 2019)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Flavta Tereza Žnidaršič 3. nagrada Ivana Barčić Mišić

Uroš Pele

Petra Zabukovec 3. nagrada Katja Mlinar Uroš Pele
9. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje, Radlje ob Dravi (16. – 19. maj 2019)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica
Klavir Vito Žbogar* srebrna nagrada učitelj Tadej Podobnik

*nagrada za najbolje izvedeno delo slovenskega skladatelja

 

5. mednarodno tekmovanje mladih pianistov, Grado, Italija (23. – 25. maj 2019)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica
Klavir Vito Žbogar      2. nagrada Tadej Podobnik
Zoja Žurga 3. nagrada Uroš Pele
Neža Milavec 3. nagrada Uroš Pele
5. tekmovanje za mlade slovenske violiniste do 15 let, Ljubljana (4. – 6. december 2019)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Violina Lana Marolt diploma za 1. kategorijo Mojca Korenčan Ivan Marinović
Meta Hrobat diploma za 2. kategorijo Mojca Korenčan Ivan Marinović
14. Nova Trieste International Music Festival (december 2019)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Violina Lana Marolt 2. nagrada Mojca Korenčan Ivan Marinović
Meta Hrobat 3. nagrada Mojca Korenčan Ivan Marinović
Flavta Petra Zabukovec 4. nagrada Katja Mlinar Uroš Pele

23. regijsko tekmovanja mladih glasbenikov Republike Slovenije – TEMSIG (februar 2020)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Trobenta Frančišek Križ napreduje na državno tekmovanje Milivoj Matkovič Tadej Podobnik
Kristjan Štraus napreduje na državno tekmovanje Milivoj Matkovič Tadej Podobnik
Matic Kočevar napreduje na državno tekmovanje Milivoj Matkovič Tadej Podobnik
Tuba Rok Vidmar napreduje na državno tekmovanje Daniel Savnik Uroš Pele
Tolkala Lovro Basar napreduje na državno tekmovanje Nastja Jerman Ivan Marinović
Julijan Tanze priznanje za udeležbo Nastja Jerman Ivan Marinović
49. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije – TEMSIG (marec 2020)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Trobenta Frančišek Križ zlata plaketa Milivoj Matkovič Tadej Podobnik
Kristjan Štraus zlata plaketa Milivoj Matkovič Tadej Podobnik
Matic Kočevar zlata plaketa Milivoj Matkovič Tadej Podobnik
Tuba Rok Vidmar srebrna plaketa Daniel Savnik Uroš Pele
Tolkala Lovro Basar srebrna plaketa Nastja Jerman Ivan Marinović

 

50. tekmovanje mladih glasbenikov Republike Slovenije – TEMSIG (maj 2021)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Viola Eva Zakrajšek 2. nagrada – srebrna plaketa  Mateja Klavžar Ivan Marinović
Violina Gaja Čelebič zlata plaketa Mojca Batič Uroš Pele
Meta Hrobat  zlata plaketa Mateja Klavžar Ivan Marinović
Lana Marolt srebrna plaketa Mateja Klavžar Ivan Marinović
Ana Doles srebrna plaketa Mojca Batič Uroš Pele
Violončelo Vitan Ule srebrna plaketa Tadeja Žele Uroš Pele
1. mednarodno tekmovanje Matije Bravničarja (Logatec, april 2021)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica Korepetitor
Violina Ana Doles zlato  Mojca Batič Uroš Pele
Gaja Čelebič zlato  Mojca Batič Uroš Pele
Meta Hrobat srebrno Mateja Klavžar Ivan Marinović
Petra Zabukovec srebrno Mateja Klavžar Ivan Marinović
Regijsko tekmovanje mladih pianistov Primorske (Ajdovščina, 14. in 15. maj 2021)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica
Klavir Vito Žbogar srebrno Tadej Podobnik
10. mednarodno Koroško klavirsko tekmovanje 2021  (Radlje ob Dravi, junij 2021)
Disciplina  Učenec Priznanje Učitelj/ica
Klavir Vito Žbogar zlata nagrada Tadej Podobnik

O ŠOLI

VPIS

PROGRAM

ŠOLSKE PRISTOJBINE

IZPITI

ŠOLSKI KOLEDAR

ZGODOVINA ŠOLE

REZULTATI TEKMOVANJ