Koncert ob svečani podelitvi nagrad in priznanj Frana Gerbiča

Mar 21, 2024 | Novice

Spoštovani ljubitelji glasbe, starši, učenci in vsi, ki vas glasba združuje ter navdihuje!

Z velikim veseljem vas tudi letos vabimo na svečano podelitev Nagrad in priznanj Frana Gerbiča, ki bo potekala v torek, 2. aprila 2024, ob 16. uri, v Kulturnem domu Cerknica.

Slavnostna govornica bo predsednica Republike Slovenije dr. Nataša Pirc Musar. Nagrade podeljuje Zveza slovenskih glasbenih šol.

Glasbena šola Frana Gerbiča Cerknica je že desetletja osrednje mesto, kjer se rojevajo glasbeni talenti ter se vzgaja nova generacija glasbenikov. Zavezani smo kakovostnemu poučevanju in spodbujanju ljubezni do glasbe pri mladih, kar se odraža v številnih uspehih naših učencev na lokalnih, nacionalnih in mednarodnih tekmovanjih. Vsako leto se veselimo priložnosti, da nagradimo izjemne dosežke naših učiteljev in pedagogov, ki delujejo na področju glasbene vzgoje in izobraževanja.

Vabimo vas, da se nam pridružite na tem čudovitem dogodku in z nami delite radost glasbe!

Naj bo glasba vedno naša spremljevalka in vir navdiha!

Lepo vabljeni!

Ostale novice

Koncert pihalnega in godalnih orkestrov

Koncert pihalnega in godalnih orkestrov

V četrtek, 30. maja 2024 ob 19. uri, vas vljudno vabimo v Kulturni dom Cerknica, na koncert pihalnega in godalnih orkestrov glasbene šole Frana Gerbiča Cerknica. Pihalni orkester bo zaigral skladbe Welcome to the jungle, Pop Culture (teme znanih skladb, filmov in...

read more
Priznanje Godbe Cerknica Glasbeni šoli Frana Gerbiča

Priznanje Godbe Cerknica Glasbeni šoli Frana Gerbiča

Godba Cerknica v letu 2024 obeležuje 100. obletnico delovanja. Godbo Cerknica, ki združuje okrog 60 ljubiteljskih in akademskih glasbenikov, vse pa povezuje ljubezen do druženja in dobre glasbe, je znana tudi izven naših meja. Kulturno društvo Godba Cerknica s...

read more
Intenzivne vaje na Debelem rtiču

Intenzivne vaje na Debelem rtiču

V petek, 10. maja 2024, smo se izpred avtobusne postaje v Cerknici odpravili na pot kar trije orkestri Glasbene šole Frana Gerbiča Cerknica. Pihalni, mali godalni in veliki godalni orkester smo tri dni na Debelem rtiču pridno vadili in ustvarjali. V dobrem vzdušju in...

read more
DOSTOPNOST