Nastopi na prireditvi Športnik leta 2023

Apr 10, 2024 | Novice

V sredo, 3 aprila 2024, je v Kulturnem domu Cerknica potekala podelitev športnih priznanj za leto 2023. Za glasbene premore so poskrbeli učenci naše Glasbene šole Frana Gerbiča Cerknica.

  1. Duo violončelov – Ana Mele in Tadej Mihelčič
  • Hook: Tempo di Menuetto
  • H. Schein: Intrada et Allemanda

Mentorica: Tadeja Žele

  1. Duo violin – Lana Marolt in Zala Mele
  • Irska trad.: Back to Ireland

Mentorica: Mateja Klavžar

  1. Trio klarinetov: Žiga Kraševec, David Trotošek, Anže Kočevar
  • Kratochwil: PLES
  • Adamič: ZBADLJIVKA

Mentor: Jernej Šmalc

 

Čestitke našim učencem in mentorjem za nastop in čestitke tudi vsem športnikom za prejeta priznanja.

Foto: Občina Cerknica Ljubo Vukelič

Ostale novice

Koncert pihalnega in godalnih orkestrov

Koncert pihalnega in godalnih orkestrov

V četrtek, 30. maja 2024 ob 19. uri, vas vljudno vabimo v Kulturni dom Cerknica, na koncert pihalnega in godalnih orkestrov glasbene šole Frana Gerbiča Cerknica. Pihalni orkester bo zaigral skladbe Welcome to the jungle, Pop Culture (teme znanih skladb, filmov in...

read more
Priznanje Godbe Cerknica Glasbeni šoli Frana Gerbiča

Priznanje Godbe Cerknica Glasbeni šoli Frana Gerbiča

Godba Cerknica v letu 2024 obeležuje 100. obletnico delovanja. Godbo Cerknica, ki združuje okrog 60 ljubiteljskih in akademskih glasbenikov, vse pa povezuje ljubezen do druženja in dobre glasbe, je znana tudi izven naših meja. Kulturno društvo Godba Cerknica s...

read more
Intenzivne vaje na Debelem rtiču

Intenzivne vaje na Debelem rtiču

V petek, 10. maja 2024, smo se izpred avtobusne postaje v Cerknici odpravili na pot kar trije orkestri Glasbene šole Frana Gerbiča Cerknica. Pihalni, mali godalni in veliki godalni orkester smo tri dni na Debelem rtiču pridno vadili in ustvarjali. V dobrem vzdušju in...

read more
15. revija godalnih orkestrov

15. revija godalnih orkestrov

V petek, 19. aprila in v soboto, 20. aprila 2024, se je v Glasbeni šoli Postojna odvijala 15. revija godalnih orkestrov Zveze slovenskih glasbenih šol. Na odru se je predstavilo 24 orkestrov iz cele Slovenije. Pod vodstvom dirigenta Ivana Marinovića in mentorice...

read more
DOSTOPNOST